
Jeśli szukasz najbardziej odpowiedniej baterii litowej do lamp oświetleniowych klasy przemysłowej w roku 2025, powinieneś zwrócić uwagę na bezpieczeństwo, żywotność i cenę.
Kupujący przemysłowi cenią:
Opcje akumulatorów zapewniające niższe koszty cyklu życia
Zrównoważony rozwój dzięki zaawansowanym chemikaliom minimalizującym ilość odpadów
Potrzebujesz niezawodności i wytrzymałości w wymagających warunkach.
Na wynos
Dodaj Akumulatory litowe LiFePO4 dla mobilnego oświetlenia przemysłowego w roku 2025. Oferują one najwyższy poziom bezpieczeństwa, długą żywotność i opłacalność.
Akumulatory LiFePO4 zapewniają do 5000 cykli ładowania, co pozwala obniżyć koszty konserwacji i wymiany. Dzięki temu idealnie nadają się do długotrwałego użytkowania w wymagających warunkach.
Wybór podpór LiFePO4 cele zrównoważonego rozwojuBaterie te zawierają mniej niebezpiecznych materiałów i są uznawane za przyjazne dla środowiska.
Część 1: Szybka odpowiedź
1.1 Najlepsza bateria litowa do lamp oświetleniowych mobilnych klasy przemysłowej
Przy ocenie opcji zasilania mobilnego oświetlenia przemysłowego, Akumulator litowy LiFePO4 wyróżnia się jako najlepszy wybór na rok 2025. Ta chemia zapewnia najlepszą równowagę między bezpieczeństwem, żywotnością i kosztami w wymagających środowiskach. Możesz polegać na akumulatorach litowo-jonowych LiFePO4, które zapewnią niezawodną pracę w zastosowaniach przemysłowych, takich jak infrastruktura, systemy bezpieczeństwa i robotyka. Producenci wybierają ten typ akumulatora ze względu na jego solidną konstrukcję, bezpieczeństwo wewnętrzne i długotrwałą wydajność.
Wskazówka: Akumulatory litowe LiFePO4 można instalować w ograniczonych przestrzeniach, a nawet na boku, co zapewnia większą elastyczność w projektowaniu i stosowaniu lamp.
Aby ułatwić porównanie, poniżej zamieszczono tabelę podsumowującą główne składy chemiczne baterii litowych stosowane w lampach oświetleniowych klasy przemysłowej:
Chemia | Napięcie platformy (V) | Gęstość energii (Wh/kg) | Cykl życia (cykle) | Poziom bezpieczeństwa | Typowe przypadki użycia |
|---|---|---|---|---|---|
Akumulator litowy LiFePO4 | 3.2 | 90-140 | 2000-5000 | Najwyższa | |
Bateria litowa NMC | 3.7 | 150-220 | 1000-2000 | Umiarkowany | |
Akumulator litowy LCO | 3.7 | 150-200 | 500-1000 | Umiarkowany | |
Bateria litowa NCA | 3.6 | 180-250 | 500-1000 | Umiarkowany | |
Bateria litowa LMO | 3.7 | 100-150 | 300-700 | Umiarkowany | |
Akumulator litowy LTO | 2.4 | 70-80 | 7000-20000 | Najwyższa |
1.2 Główne powody wyboru
Do lamp oświetleniowych klasy przemysłowej warto wybrać akumulator litowo-jonowy LiFePO4, ponieważ spełnia on najważniejsze kryteria bezpieczeństwa, żywotności i kosztów. Oto główne powody:
Bezpieczeństwo:
Akumulatory litowe LiFePO4 mają wbudowane funkcje bezpieczeństwa.
Zabezpieczenia przed przeładowaniem i nadmiernym rozładowaniem redukują ryzyko niekontrolowanego wzrostu temperatury i zagrożenia pożarem.
Solidna konstrukcja wytrzymuje trudne warunki przemysłowe.
Cykl życiowy:
Akumulatory litowe LiFePO4 zapewniają do 5000 cykli ładowania, zachowując wydajność przez lata użytkowania.
Długi cykl życia oznacza rzadszą wymianę i niższy całkowity koszt posiadania.
Koszty:
Mimo że początkowa inwestycja może być wyższa niż w przypadku niektórych alternatyw, w dłuższej perspektywie zyskujesz na trwałości i niezawodności.
Niższe koszty konserwacji i wymiany sprawiają, że akumulatory litowo-FePO4 idealnie nadają się do zastosowań na dużą skalę.
Wpływ środowiska:
Skład chemiczny akumulatorów litowo-FePO4 jest uznawany za najbardziej przyjazny dla środowiska spośród akumulatorów litowo-jonowych.
Wybierając akumulator zawierający minimalną ilość materiałów niebezpiecznych, wspierasz cele zrównoważonego rozwoju.
Niezawodność:
Wskaźnik awaryjności akumulatorów litowo-jonowych pozostaje niski, natomiast akumulatory litowo-FePO4 charakteryzują się zwiększoną stabilnością i jakością produkcji.
Minimalizujesz przestoje i incydenty związane z bezpieczeństwem w aplikacjach o znaczeniu krytycznym.
„Bezpieczeństwo wewnętrzne substancji chemicznej i cykl życia samej baterii to dwa podstawowe parametry, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze substancji chemicznej”.
Możesz zaufać akumulatorowi litowemu LiFePO4 przeznaczonemu do lamp oświetleniowych klasy przemysłowej, który zapewnia niezawodne zasilanie, bezpieczeństwo i wartość w każdym zastosowaniu przemysłowym.
Część 2: Przegląd typów baterii

2.1 LFP (fosforan litowo-żelazowy)
Akumulatory LiFePO4 to najniezawodniejsza opcja do przemysłowego oświetlenia mobilnego. Akumulatory LFP oferują doskonałe połączenie bezpieczeństwa, długiej żywotności i stabilnej wydajności. Ich stabilność termiczna i chemiczna zmniejsza ryzyko niekontrolowanego wzrostu temperatury, dzięki czemu idealnie nadają się do pracy w trudnych warunkach. Można się spodziewać ponad 3,000 cykli, a niektóre akumulatory przekraczają 10,000 90 cykli. Akumulatory LFP oferują również energię właściwą na poziomie 160–325 Wh/kg i gęstość energetyczną XNUMX Wh/l.
Akumulatory LFP zapewniają spokój ducha w przypadku dużych projektów energetycznych i oświetlenia przemysłowego dzięki swojej trwałości i bezpieczeństwu.
Charakterystyka | Wartość: |
|---|---|
Napięcie platformy | 3.2 V |
Gęstość energii | 90–160 Wh/kg |
cykl życia | 3,000–10,000 + |
2.2 NMC (nikiel, mangan, kobalt)
Baterie niklowo-manganowo-kobaltowe (NMC) cieszą się popularnością w PRZEMYSŁOWE oraz zastosowania medyczne. Korzystasz z wysokiej gęstości energii, od 150 do 220 Wh/kg, co pozwala na tworzenie kompaktowych i lekkich akumulatorów. Akumulatory NMC zazwyczaj wytrzymują od 1,000 do 2,300 cykli ładowania. Ich zrównoważona wydajność sprawia, że nadają się do zastosowań w robotyce i systemach bezpieczeństwa.
Akumulatory NMC oferują większą gęstość energii niż akumulatory LFP, ale krótszy cykl życia.
2.3 LCO (tlenek litu i kobaltu)
Akumulatory litowo-kobaltowo-tlenkowe (LCO) charakteryzują się wysoką gęstością energii, sięgającą nawet 240 Wh/kg. Często spotyka się je w elektronice użytkowej, ale ich umiarkowany profil bezpieczeństwa i krótsza żywotność – zazwyczaj 2-3 lata – ograniczają ich zastosowanie w przemysłowym oświetleniu mobilnym.
Akumulatory LCO zapewniają dużą moc wyjściową, ale wymagają ostrożnego obchodzenia się z nimi, aby zagwarantować bezpieczeństwo.
2.4 NCA (niklowo-kobaltowo-aluminiowy)
Akumulatory niklowo-kobaltowo-aluminiowe (NCA) charakteryzują się wysoką energią właściwą (200–260 Wh/kg) i są stosowane w urządzeniach przemysłowych i medycznych. Napięcie nominalne wynosi 3.6 V, a żywotność około 500 cykli. Akumulatory NCA umożliwiają szybkie ładowanie i wysokie prędkości rozładowania, ale wymagają ścisłego zarządzania temperaturą.
Charakterystyka | Szczegóły |
|---|---|
Napięcie platformy | 3.6 V |
Gęstość energii | 200–260 Wh/kg |
cykl życia | ~ 500 |
2.5 LMO (tlenek litu i manganu)
Akumulatory litowo-manganowo-tlenkowe (LMO) charakteryzują się unikalną strukturą spinelu, która poprawia stabilność termiczną i przepływ prądu. Zapewniają szybkie ładowanie i rozładowywanie, dzięki czemu LMO nadają się do energochłonnego oświetlenia przemysłowego. Jednak akumulatory LMO charakteryzują się niższą gęstością energii i mogą być wrażliwe na ekstremalne temperatury.
Korzyści | wady |
|---|---|
Wysokie wskaźniki rozładowania | Niższa gęstość energii |
Stabilny w zależności od temperatury | Koszt może być zaporowy |
Niższe ryzyko ucieczki termicznej | Wrażliwość na temperaturę |
2.6 LTO (tytanian litu)
Akumulatory litowo-tytanowe (LTO) wyróżniają się wyjątkową żywotnością, często przekraczającą 10,000 XNUMX cykli. Akumulatory LTO można naładować w ciągu kilku minut, co czyni je idealnymi do zastosowań w robotyce i urządzeniach medycznych wymagających szybkiego zasilania. Chociaż ich gęstość energetyczna jest niższa, ich niezawodność i szybkie ładowanie wyróżniają je w wymagających zastosowaniach przemysłowych.
Cecha | Baterie LTO |
|---|---|
cykl życia | > 10,000 cykli |
Szybkość ładowania | minut |
Gęstość energii | 70–80 Wh/kg |
Część 3: Współczynniki kształtu baterii

Format baterii odgrywa kluczową rolę w przemysłowych zastosowaniach oświetlenia mobilnego. Odpowiedni format gwarantuje, że baterie litowe zapewniają niezawodne zasilanie, odporność na trudne warunki i wysoką wydajność techniczną. Wybierając najlepszą opcję dla swoich systemów oświetleniowych, należy wziąć pod uwagę wytrzymałość, gęstość energii i efektywność kosztową.
3.1 Cylindryczny (18650, 21700, 26650)
Baterie cylindryczneAkumulatory cylindryczne, takie jak 18650, 21700 i 26650, są szeroko stosowane w przemysłowym oświetleniu mobilnym. Akumulatory te oferują solidną stabilność mechaniczną i wysoką gęstość energii, dzięki czemu idealnie nadają się do wymagających środowisk. Ich sztywna konstrukcja zapewnia doskonałą odporność na wibracje i uderzenia, co jest niezbędne dla zachowania bezpieczeństwa i zminimalizowania ryzyka niekontrolowanego wzrostu temperatury. Akumulatory cylindryczne zapewniają również dużą liczbę cykli ładowania, gwarantując długą żywotność i stałą wydajność.
Do typowych rozmiarów cylindrycznych należą:
10440
14500
16340
18650
21700
26650
32650
Korzystasz z zalet dużej gęstości energii i wysokiej mocy szczytowej tych akumulatorów. Rozmiar 18650 charakteryzuje się dobrą gęstością energii, natomiast 21700 oferuje większą pojemność i moc. Rozmiar 26650 jest odpowiedni do zastosowań o dużym poborze mocy, zapewniając większą pojemność i trwałość.
Akumulatory cylindryczne doskonale sprawdzają się w zastosowaniach przemysłowych ze względu na wydajne zarządzanie temperaturą i niezawodne profile bezpieczeństwa.
3.2 Pryzmatyczny
Baterie pryzmatyczne Charakteryzują się płaskim, prostokątnym kształtem, który maksymalizuje wykorzystanie przestrzeni w urządzeniach. Ich modułowa konstrukcja pozwala na dostosowanie akumulatora do konkretnych systemów oświetleniowych. Akumulatory pryzmatyczne zapewniają wysoką gęstość energii i zwiększone bezpieczeństwo dzięki lepszemu odprowadzaniu ciepła i solidnej, twardej obudowie. Ten współczynnik kształtu zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, co zwiększa wydajność i zmniejsza ryzyko niekontrolowanego wzrostu napięcia.
Przewaga | OPIS |
|---|---|
Konfigurowalny projekt | Modułowy, pasuje do konkretnych urządzeń |
Zwiększona gęstość energii | Przechowuje więcej energii w mniejszej objętości |
Zwiększone bezpieczeństwo | Lepsze odprowadzanie ciepła, zminimalizowane ryzyko niekontrolowanego wzrostu temperatury |
Cienki i lekki | Idealny do urządzeń przenośnych, o ograniczonej przestrzeni |
Ulepszone funkcje bezpieczeństwa | Twarde etui chronią przed naprężeniami mechanicznymi |
Skalowalność | Regulowana grubość i rozmiar |
Stała dystrybucja ciepła | Płaskie powierzchnie zwiększają trwałość i wydajność |
Uproszczona produkcja | Łatwiejszy montaż, potencjalne korzyści finansowe |
Akumulatory pryzmatyczne charakteryzują się dłuższym cyklem życia i większą trwałością w porównaniu z akumulatorami kieszeniowymi, dzięki czemu nadają się do przemysłowego oświetlenia mobilnego, gdzie liczy się niezawodność i opłacalność.
3.3 woreczek
Baterie kieszeniowe Wykorzystują elastyczną, lekką konstrukcję, która pozwala na uzyskanie ultracienkich i konfigurowalnych kształtów. Zyskujesz wysokie napięcie robocze, dużą pojemność i dobre właściwości rozładowania. Akumulatory kieszeniowe charakteryzują się również niskim współczynnikiem samorozładowania i brakiem efektu pamięci, co zapewnia wygodne ładowanie i długą żywotność. Mają jednak ograniczenia w przewodności elektrycznej i są bardziej wrażliwe na uszkodzenia fizyczne i ekstremalne temperatury. Chociaż akumulatory kieszeniowe wykazują dobrą wydajność w warunkach wibracji, wysokie temperatury mogą przyspieszyć starzenie i obniżają wydajność.
Główne zalety akumulatorów kieszeniowych:
Wysokie napięcie robocze i duża gęstość pojemności
Niskie samorozładowanie i minimalna utrata pojemności
Długa żywotność, ponad 500 XNUMX cykli ładowania
Dobre bezpieczeństwo dzięki miękkiemu opakowaniu
Ultracienki, lekki i konfigurowalny
Wady obejmują wyższy koszt, słabą przewodność elektryczną i zwiększoną wrażliwość na uszkodzenia. W przemysłowym oświetleniu mobilnym akumulatory kieszeniowe zapewniają elastyczność i wysoką gęstość energii, ale należy je rozważyć w kontekście trwałości i ceny.
Część 4: Kluczowe czynniki porównawcze
4.1 Gęstość energii w baterie litowo-jonowe
Wybierając akumulatory litowe do mobilnego oświetlenia przemysłowego, należy wziąć pod uwagę gęstość energii. Gęstość energii określa, ile energii można zmagazynować w danej wadze, co bezpośrednio wpływa na czas pracy i mobilność rozwiązania oświetleniowego. Wyższa gęstość energii oznacza dłuższy czas pracy i mniejszą wagę sprzętu, co ma kluczowe znaczenie w zastosowaniach mobilnych w infrastrukturze, robotyce i systemach bezpieczeństwa.
Technologia chemiczna akumulatora | Gęstość energii wagowej (Wh/kg) | Waga na 1 kWh (kg) | Typowe przypadki użycia |
|---|---|---|---|
Fosforan litowo-żelazowy (LiFePO₄) | 90-160 | 6.5-11 | Energia słoneczna, pojazdy rekreacyjne, kopie zapasowe poza siecią |
Tlenek kobaltu litu (LCO) | 150-200 | 5-6.6 | Smartfony, laptopy |
Litowo-niklowo-manganowo-kobaltowy (NMC) | 150-220 | 4.5-6.6 | Samochody elektryczne, banki mocy |
Tytanian litu (LTO) | 50-80 | 12.5-20 | Przemysłowe, magazynowanie sieciowe |

Dzięki wyższej gęstości energii w akumulatorach litowo-jonowych możesz cieszyć się dłuższym czasem pracy na jednym ładowaniu.
Akumulatory litowo-jonowe przewyższają akumulatory kwasowo-ołowiowe i niklowo-kadmowe pod względem gęstości energii.
Wybrany typ akumulatora będzie miał znaczący wpływ na czas działania Twojego mobilnego rozwiązania oświetleniowego.
Projektując systemy magazynowania energii dla przemysłowego oświetlenia mobilnego, należy wziąć pod uwagę gęstość energii jako kluczowy czynnik. Chemikalia NMC i LCO oferują najwyższą gęstość energii, ale LiFePO₄ zapewnia równowagę między gęstością energii a bezpieczeństwem, dzięki czemu nadaje się do trudnych warunków.
4.2 Żywotność i niezawodność
Cykl życia mierzy liczbę cykli ładowania i rozładowania, jakie akumulator może wykonać, zanim jego pojemność spadnie poniżej poziomu użytkowego. Niezawodność zapewnia stałą pracę systemów magazynowania energii w wymagających warunkach przemysłowych. Należy priorytetowo traktować oba te czynniki, aby zminimalizować przestoje i koszty wymiany.
Rodzaj baterii | Średni cykl życia |
|---|---|
Bateria kwasowo-ołowiowa | 300 XNUMX cykli |
Bateria niklowo-kadmowa (NiCd) | 1000 XNUMX cykli |
Bateria niklowo-wodorkowa (NiMH) | 400 XNUMX cykli |
Akumulator litowo-jonowy (kobaltowy) | 1000 XNUMX cykli |
Akumulator litowo-jonowy (manganowy) | 1000 XNUMX cykli |
Bateria litowo-żelazowo-fosforanowa | 3000 XNUMX cykli |
Akumulator LiFePO4 firmy Eco Tree Lithium | 5000 XNUMX cykli |

Akumulatory litowo-żelazowo-fosforanowe (LiFePO₄) charakteryzują się niezawodnością i długą żywotnością. Dzięki zaawansowanym pakietom LiFePO₄ możesz oczekiwać nawet 5000 cykli ładowania, co zmniejsza częstotliwość konserwacji i wymiany w systemach magazynowania energii. Akumulatory te wytrzymują trudne warunki i zachowują wydajność przez długi czas, dzięki czemu idealnie nadają się do przemysłowego oświetlenia mobilnego.
Akumulatory LFP wytrzymują szeroki zakres temperatur i wysokie prądy rozładowania. Zyskujesz trwałość i stabilność termiczną, które są kluczowe dla niezawodności w środowiskach przemysłowych. Chociaż akumulatory LFP charakteryzują się niższą gęstością energii, ich żywotność i bezpieczeństwo rekompensują to ograniczenie.
4.3 Bezpieczeństwo i minimalizacja ryzyka niekontrolowanego wzrostu temperatury
Bezpieczeństwo jest priorytetem w przypadku przemysłowego oświetlenia mobilnego. Należy wybierać akumulatory o składzie chemicznym minimalizującym ryzyko niekontrolowanego wzrostu temperatury, pożaru i niebezpiecznych awarii. Akumulatory LiFePO₄ oferują wewnętrzne funkcje bezpieczeństwa, w tym stabilną strukturę chemiczną i solidną konstrukcję. Korzystasz z ochrony przed przeładowaniem i nadmiernym rozładowaniem, która zmniejsza ryzyko wypadków w systemach magazynowania energii.
Akumulatory LFP nie zawierają kobaltu, co zwiększa bezpieczeństwo i zmniejsza ryzyko dla środowiska. Ich stabilność termiczna i chemiczna sprawia, że nadają się do wymagających zastosowań w infrastrukturze, robotyce i systemach bezpieczeństwa. Warto również rozważyć systemy zarządzania akumulatorami (BMS), aby dodatkowo zwiększyć bezpieczeństwo i monitorować ich stan. Dowiedz się więcej o BMS.
Akumulatory NMC i LCO zapewniają wyższą gęstość energii, ale wymagają ścisłego zarządzania temperaturą. W przypadku stosowania tych substancji chemicznych w warunkach przemysłowych należy wdrożyć zaawansowane protokoły bezpieczeństwa.
Wskazówka: Zawsze integruj niezawodny system BMS w celu monitorowania temperatury, napięcia i prądu w systemach magazynowania energii.
4.4 Koszt i dostępność
Koszt i dostępność wpływają na całkowity koszt posiadania mobilnego oświetlenia przemysłowego. Ceny baterii litowych znacząco spadły w ciągu ostatniej dekady, co zwiększyło dostępność zaawansowanych systemów magazynowania energii.
Rok | Cena (USD/kWh) |
|---|---|
2010 | 1400 |
2023 |
Teraz możesz wdrażać akumulatory litowe na dużą skalę bez wygórowanych kosztów początkowych. Akumulatory LiFePO₄ oferują korzystną równowagę między początkową inwestycją a długoterminowymi oszczędnościami. Ich wydłużony cykl życia i niskie wymagania konserwacyjne zmniejszają ogólne koszty systemów magazynowania energii.
Akumulatory NMC i LCO mogą być droższe ze względu na wyższą gęstość energii, ale należy to rozważyć w kontekście krótszego cyklu życia i wyższych kosztów zarządzania bezpieczeństwem. Akumulatory LTO zapewniają wyjątkową żywotność, ale wiążą się z wyższymi kosztami początkowymi i niższą gęstością energii.
4.5 Przydatność do lamp oświetleniowych mobilnych klasy przemysłowej
Musisz dopasować skład chemiczny akumulatora do wymagań swojego zastosowania. W przypadku mobilnego oświetlenia przemysłowego potrzebujesz systemów magazynowania energii, które zapewniają:
Długi czas pracy operacyjnej
Wysoka niezawodność w trudnych warunkach
Bezpieczeństwo wewnętrzne i zminimalizowane ryzyko niekontrolowanego wzrostu temperatury
Ekonomiczna wydajność cyklu życia
Akumulatory LiFePO₄ spełniają te kryteria. Zyskujesz solidną wydajność, dłuższą żywotność i doskonałe bezpieczeństwo. Akumulatory NMC nadają się do zastosowań, w których kompaktowe rozmiary i wysoka gęstość energii mają kluczowe znaczenie, ale konieczne jest zarządzanie ryzykiem bezpieczeństwa. Akumulatory LTO charakteryzują się szybkim ładowaniem i ekstremalną żywotnością, dzięki czemu nadają się do specjalistycznych systemów magazynowania energii. robotyka oraz urządzenia medyczne.
Wpływ na środowisko i zrównoważony rozwój odgrywają coraz większą rolę w wyborze akumulatorów do 2025 roku. Akumulatory LiFePO₄ zawierają mniej substancji niebezpiecznych i wspierają inicjatywy recyklingowe. Wybierając chemikalia o mniejszym wpływie na środowisko, przyczyniasz się do realizacji celów zrównoważonego rozwoju. Dowiedz się więcej o zrównoważonym rozwoju.
Jeśli w Twoim łańcuchu dostaw występuje kobalt lub inne minerały konfliktowe, powinieneś zweryfikować praktyki pozyskiwania, aby zapewnić zgodność z zasadami etycznymi. Dowiedz się więcej o minerałach konfliktowych.
Uwaga: Zawsze oceniaj swoje konkretne potrzeby operacyjne i konsultuj się z dostawcami akumulatorów, aby zoptymalizować systemy magazynowania energii na potrzeby mobilnego oświetlenia przemysłowego.
Najwięcej korzyści uzyskasz wybierając akumulatory litowe LiFePO₄ do przemysłowego oświetlenia mobilnego w 2025 roku. Akumulatory te zapewniają:
Doskonałe bezpieczeństwo i niezawodność
Długa żywotność i solidna konstrukcja
Oceń swoje potrzeby operacyjne i skonsultuj się z zaufanymi dostawcami akumulatorów, aby zoptymalizować swoje systemy oświetleniowe.
FAQ
1. Co sprawia, że akumulatory LiFePO₄ są najlepszym wyborem do przemysłowego oświetlenia mobilnego?
Zyskujesz najwyższy poziom bezpieczeństwa, długą żywotność (do 5,000 cykli) i niezawodną wydajność. Akumulatory LiFePO₄ od Large Power spełniają surowe normy przemysłowe dotyczące wytrzymałości i opłacalności.
2. Jak wypadają akumulatory LiFePO₄ i NMC w kontekście systemów robotyki i bezpieczeństwa?
Chemia | Napięcie platformy (V) | Gęstość energii (Wh/kg) | Cykl życia (cykle) |
|---|---|---|---|
LiFePO₄ | 3.2 | 90-140 | 2,000-5,000 |
NMC | 3.7 | 150-220 | 1,000-2,000 |
LiFePO₄ zapewnia dłuższą żywotność i bezpieczeństwo. NMC zapewnia wyższą gęstość energii.
3. Czy można zamówić niestandardowe pakiety baterii litowych do zastosowań przemysłowych?
Tak. Możesz zamówić niestandardowe rozwiązania w zakresie baterii litowych Large Power na potrzeby medycyny, robotyki, systemów bezpieczeństwa, infrastruktury i przemysłu. Dowiedz się więcej o niestandardowych rozwiązaniach akumulatorowych.

