Посібник постачальників літій-іонних акумуляторів 2025: приховані факти від 15-річного галузевого експерта

WeChat5203135b45ea70e96443e15bc7153d24Постачальники літій-іонних акумуляторів У першій половині 504.4 року в усьому світі було встановлено приблизно 2025 ГВт·год акумуляторних батарей, що на 37.3% більше, ніж минулого року. Глобальний попит на літієві батареї продовжує зростати з 471 ГВт·год у 2021 році до прогнозованих 3,939 ГВт·год до 2028 року, що відповідає середньорічному темпу зростання (CAGR) на 31%.

Китай зберігає свою позицію домінуючого центру виробництва серед провідних виробників літій-іонних акумуляторів, на який припадає приблизно 58.5% світових установок (295.2 ГВт·год, +48.8% у річному обчисленні). Зарубіжні ринки досягли приблизно 209.2 ГВт·год, що на 23.8% більше, ніж минулого року. Компанії, що виробляють літієві акумулятори, продовжують використовувати виняткову щільність енергії цієї технології, що дозволяє виробляти менші, тонші та ємніші енергетичні рішення.

Маючи 15-річний досвід виробництва акумуляторів на замовлення, ми спостерігали, як літій-іонні акумулятори фундаментально змінили портативну електроніку, електромобілі та системи накопичення енергії. CATL наразі є лідером серед постачальників літій-іонних акумуляторів, виробляючи 96.7 ГВт·год у світі, що на 167.5% більше за рік. Такі відомі гравці, як Panasonic, продовжують зміцнювати свої позиції на ринку завдяки інноваціям, включаючи нові технології акумуляторів для лідерів галузі, таких як Tesla.

Інженери-електрики, розробники продукції та фахівці із закупівель, які працюють у цьому швидкозмінному середовищі, потребують критичного розуміння вибору постачальників, нових технологій та галузевих знань, які розвиваються лише завдяки десятиліттям практичного досвіду. Цей посібник надає цю важливу інформацію, засновану на нашій великій роботі з технологіями акумуляторів у різних галузях та сферах застосування.

Глобальний ринок літієвих акумуляторів у 2025 році: ключові тенденції та прогнози

WeChat45111ffe85251d0412bfe253f417efddДжерело зображення: Market.us

Глобальний ринок літій-іонних акумуляторів досяг критичної точки перелому у 2025 році. Наразі ринок оцінюється в 194.66 млрд доларів США, а прогнозується зростання до 426.37 млрд доларів США до 2033 року, що становить 10.3% CAGR. Це розширення фундаментально змінює ланцюги поставок і створює нові можливості для інноваційних рішень для акумуляторів у різних сегментах галузі.

Зростання попиту на електромобілі та електромобілі з енергоспоживанням за регіонами

Впровадження електромобілів зумовлює основний попит на літієві акумулятори. Прогнозується, що ринок акумуляторів для електромобілів зросте з 67.51 млрд доларів США у 2024 році до 405.3 млрд доларів США до 2033 року, що становить 19.9% річних. Автомобільне обладнання займало 67% ринку літій-іонних акумуляторів у 2024 році та, за прогнозами, перевищить 225 млрд доларів США до 2034 року.

Регіональні моделі зростання демонструють чітку ринкову динаміку:

Азіатсько-Тихоокеанський регіон зберігає свою домінуючу позицію, забезпечуючи найбільшу частку попиту на літій-іонні акумулятори у 2025 році. Прогнозується, що ринок регіону зросте до 141.5 мільярда доларів США до 2034 року завдяки впровадженню електромобілів та сприятливій державній політиці.

Північна Америка стикається з переходом поставок від дефіциту приблизно 50 ГВт·год у 2025 році до прогнозованого надлишку до 2030 року. Цей зсув відображає агресивні зусилля щодо розширення потужностей, хоча ланцюг постачання активних матеріалів залишається недостатньо розвиненим.

Європа стикається з постійними обмеженнями поставок, очікується, що у 70 році дефіцит літій-іонних акумуляторів становитиме приблизно 2025 ГВт·год. Однак значні інвестиції у гігафабрики в Німеччині, Польщі та Угорщині розширюють виробничі потужності континенту.

Прогнозується, що ринок систем накопичення енергії (ESS) зросте з 8.6 млрд доларів США у 2025 році до 41.8 млрд доларів США до 2032 року зі середньорічним темпом зростання 25.2%. BloombergNEF очікує, що світове додавання систем накопичення енергії зросте на 35% цього року, встановивши рекордні 94 гігавати (247 гігават-годин) нової потужності.

Зміна домінування хімії: LFP проти NMC

Найзначніша тенденція, що змінює галузь, пов'язана зі швидким переходом до вибору хімічного складу акумуляторів. Наразі домінують акумулятори NMC (нікель-марганцево-кобальтові), займаючи приблизно 60% ринку, тоді як LFP (літій-залізофосфатні) акумулятори набирають позиції приблизно на 30%.

Прогнози McKinsey показують, що світова частка LFP може досягти приблизно 44% до кінця 2025 року. Цей зсув виглядає особливо помітним у Китаї, де частка пасажирських електромобілів з технологією LFP зросла з 45% у 2021 році до 60% до 2023 року.

Цей хімічний перехід зумовлений кількома факторами:

Ефективність витрат – LFP-акумулятори потребують значно нижчих виробничих витрат, ніж альтернативи NMC Переваги безпеки – Вища температура займання LFP знижує ризик теплового витоку
Безпека ланцюга постачання – LFP використовує багаті матеріали, такі як залізо та фосфат, замість дефіцитного кобальту підвищення продуктивності – Нещодавні інновації скоротили розрив у щільності енергії між акумуляторами LFP та NMC

Ця тенденція створює можливості для виробник акумуляторів на замовлення застосування, де помірна щільність енергії є прийнятною. Проєкти ESS все частіше використовують хімію LFP, що забезпечує відмінний термін служби за суттєво знижених витрат.

Найкращі виробники літій-іонних акумуляторів за обсягом виробництва в ГВт·год

Конкурентне середовище серед постачальників літій-іонних акумуляторів консолідується навколо домінуючих гравців. Досягнуто глобального обсягу виробництва. приблизно 750 гігават-годин (ГВт·год) у 2023 році, причому п'ять компаній контролювали значну частку ринку:

CATL (Китай)Провідний виробник з потужністю приблизно 243.3 ГВт·год, що постачає електроенергію провідним автовиробникам, включаючи Tesla, BMW та Volkswagen.

BYD (Китай)Вироблено приблизно 117 ГВт·год, що забезпечує живлення як власних транспортних засобів, так і транспортних засобів інших виробників.
LG Energy Solution (Південна Корея)Обсяг виробництва 106.8 ГВт·год, обслуговування клієнтів, таких як General Motors, Hyundai та Volkswagen

Panasonic (Японія)Вироблено приблизно 55.8 ГВт·год, переважно для електромобілів Tesla.

СК Он (Південна Корея)Поставлено 40.8 ГВт·год різним автовиробникам

Ці провідні компанії з виробництва літієвих акумуляторів стимулюють інновації завдяки значним інвестиціям у нові технології та розширенню виробничих потужностей. Стратегічні партнерства з основними виробниками елементів стали важливими для забезпечення стабільності ланцюга поставок для спеціалізованих застосувань, що потребують індивідуальних рішень для акумуляторів.

Розбивка хімічного складу акумуляторів: LFP, NMC, LTO та варіанти їх використання

WeChat81c6d4562bd25be889dc3f0c98b166baДжерело зображення: Елементи від Visual Capitalist

Вибір хімічного складу акумулятора визначає основні характеристики продуктивності будь-якого індивідуального рішення для акумулятора. Тип необхідного акумулятора визначається вимогами до пристрою, що живиться: напругою пристрою, струмом навантаження та часом перезаряджання; екологічними міркуваннями; наявним фізичним простором; обмеженнями ваги; а також нормативними та транспортними вимогами. Кожне сімейство хімічних елементів пропонує різні переваги та обмеження, які безпосередньо впливають на придатність до застосування.

LFP: Безпека та вартість для ESS та RV

Літій-залізо-фосфатні (LFP) акумулятори забезпечують виняткові характеристики безпеки завдяки своїй міцній структурі залізо-фосфатних зв'язків, що підвищує електрохімічну стабільність і запобігає поломці за нормальних умов заряду/розряду. Властива хімічному складу термічна стабільність робить ці акумулятори надзвичайно стійкими до теплових перепадів.

Акумулятори LFP зазвичай забезпечують понад 2,000 циклів зарядки-розрядки, зберігаючи при цьому структурну цілісність. Цей подовжений термін служби призводить до зниження загальної вартості володіння, особливо для застосувань, що потребують частих циклів зарядки-розрядки. Елементи LFP можна безпечно заряджати до 100% ємності на регулярній основі без значної деградації, що є помітною перевагою порівняно з іншими хімічними речовинами.

Хімічний склад чудово підходить для використання в рекреаційних транспортних засобах завдяки:

  • Вища термостабільність порівняно з альтернативами
  • Збільшений термін служби, який часто перевищує 3,000 циклів при 100% глибині розряду
  • Зменшення ваги приблизно на 58% порівняно з еквівалентними свинцево-кислотними акумуляторами
  • Надійна продуктивність у складних умовах навколишнього середовища

Для стаціонарних систем зберігання даних хімічний склад LFP забезпечує оптимальний баланс безпеки, довговічності та економічної ефективності. Схеми захисту містяться в тому, що зазвичай називають модулем схеми захисту (PCM), який керує основними функціями безпеки, зберігаючи при цьому переваги стабільності, властиві залізо-фосфатній хімії.

NMC: Висока щільність енергії для електромобілів

Нікель-марганцево-кобальтові (NMC) акумулятори забезпечують виняткову щільність енергії для застосувань, що вимагають максимальної ємності в межах обмежень розміру. Значення щільності енергії зазвичай коливаються від 150 до 250 Вт·год/кг, а вдосконалені формули перевищують 300 Вт·год/кг за оптимальних умов. Цей хімічний склад забезпечує більший запас ходу в компактних форм-факторах, необхідних для застосування в електромобілях.

Найновіша формула NMC 811 (80% нікелю, 10% кобальту, 10% марганцю) досягає щільності енергії до 320 Вт·год/кг. Це значний прогрес, який безпосередньо призводить до збільшення запасу ходу автомобіля та зменшення ваги. Акумулятор NMC 1 вагою 811 кг може живити пристрій потужністю 10 Вт протягом понад 27 годин.

Хімія NMC демонструє чудову ефективність у:

  • Електромобілі, що потребують максимального запасу ходу
  • Портативна електроніка, що потребує високої ємності в обмеженому просторі
  • Електроінструменти, що вимагають як щільності енергії, так і високої швидкості розряду

Однак, акумулятори NMC мають певні обмеження. Цей хімічний склад демонструє знижену термостабільність порівняно з LFP, що вимагає складних систем керування акумуляторами для забезпечення безпечної експлуатації. Термін служби зазвичай становить від 500 до 1,000 циклів порівняно з іншими хімічними складами, що робить його менш придатним для застосувань, що потребують частого циклічного розряджання/заряджання.

LTO: Швидка зарядка та тривалий термін служби

Літій-титанат-оксидні (LTO) батареї являють собою спеціалізоване рішення для застосувань, що потребують надшвидкої зарядки та виняткової довговічності. У цій хімії використовуються аноди з титанату літію замість звичайного графіту, що створює унікальну площу поверхні приблизно 100 квадратних метрів на грам порівняно з 3 квадратними метрами на грам графіту. Ця розширена площа поверхні дозволяє електронам входити та виходити з анода з надзвичайною швидкістю.

Технологія LTO забезпечує надзвичайно високий термін служби. Ці акумулятори витримують понад 20,000 10 циклів зарядки-розрядки з мінімальною деградацією — приблизно в 80 разів довше, ніж стандартні літій-іонні акумулятори. Деякі елементи LTO демонструють збереження 20,000% ємності навіть після XNUMX XNUMX циклів, що робить їх ідеальними для застосувань, де заміна є складною або дорогою.

Ще однією ключовою перевагою є можливість надшвидкої зарядки, час повної зарядки становить лише 10-15 хвилин. Елементи SCiB від Toshiba досягають заряду від 0 до 80% за одну хвилину при температурі 48°C, що демонструє здатність технології швидко приймати енергію.

Ці переваги пов'язані з компромісами в щільності енергії та вазі. Акумулятори LTO забезпечують 60-90 Вт·год/кг порівняно з NMC (160-270 Вт·год/кг) або LFP (100-180 Вт·год/кг). Вага є важливою — батарея LTO може важити 770 кг порівняно з батареєю NMC вагою 300 кг для еквівалентних застосувань.

Хімія LTO особливо добре підходить для застосувань, що вимагають:

  • Системи громадського транспорту потребують швидкої зарядки між маршрутами
  • Застосування стабілізації мережі, що вимагають частого циклу
  • Військова техніка, що працює за екстремальних температур (від -30°C до 55°C)

Чим швидше ви розряджаєте або чим нижча температура, тим нижча ємність акумулятора. Цей зв'язок стає особливо важливим під час вибору між хімічними речовинами для конкретних умов експлуатації та вимог до продуктивності.

5 найкращих постачальників літій-іонних акумуляторів, за якими варто стежити у 2025 році

WeChatcd7d2d8d01ad55124573726098aa87c1Джерело зображення: Елементи від Visual Capitalist

Конкурентне середовище серед постачальників літій-іонних акумуляторів продовжує розвиватися завдяки технологічним проривам та стратегічному позиціонуванню на ринку. Наш досвід роботи з різними виробниками акумуляторів протягом останніх 15 років дозволив зрозуміти, як ці лідери галузі впливають на все: від доступності матеріалів до можливостей індивідуального дизайну. Наступні п'ять компаній мають найбільший вплив на світовий ланцюг поставок акумуляторів.

  1. CATL: Світовий лідер у виробництві акумуляторів для електромобілів

CATL утримує свою позицію лідера світового ринку акумуляторів для електромобілів протягом семи років поспіль. Споживання акумуляторів компанією у 2023 році досягло 259.7 ГВт·год, що становить 40.8% зростання у річному обчисленні та забезпечення частки ринку в 36.8% — майже на 21% випереджаючи свого найближчого конкурента. CATL залишається єдиним виробником акумуляторів у світі з часткою ринку понад 30%.

Успіх компанії зумовлений постійними інноваціями, зокрема, технологіями Qilin Battery та Shenxing Superfast Charging Battery. Політичні проблеми на ринку США, де Міністерство оборони внесло їх до чорного списку через ймовірні військові зв'язки, не уповільнили їхню глобальну експансію. CATL залучила 4.6 мільярда доларів у рамках лістингу в Гонконзі у 2025 році, причому більшість коштів було спрямовано на будівництво заводу в Угорщині вартістю 7.3 мільярда доларів, що зміцнило їхні європейські операції з ключовими клієнтами, включаючи BMW, Stellantis та Volkswagen.

  1. LG Energy: експансія в США та партнерство з Tesla

Компанія LG Energy Solution уклала з Tesla угоду на суму 4.3 мільярда доларів на постачання літій-залізофосфатних акумуляторів американського виробництва з 2027 по 2030 рік. Це партнерство позиціонує LG як основного внутрішнього постачальника акумуляторів для Tesla після підвищення тарифів США на імпорт акумуляторів з Китаю.

Угода включає опції продовження періоду постачання до семи додаткових років залежно від майбутніх потреб Tesla. Як єдиний великий виробник акумуляторів LFP у Сполучених Штатах, LG розпочала виробництво на своєму заводі в Мічигані на початку цього року та переводить деякі лінії акумуляторів для електромобілів на виробництво накопичувачів енергії у відповідь на зростаючий попит з боку центрів обробки даних.

  1. Panasonic: Інновація у сфері твердотільних акумуляторів

Panasonic продовжує розробку технології акумуляторів, нещодавно продемонструвавши свої високопродуктивні циліндричні літій-іонні елементи 2170 у Lucid Gravity Grand Touring. Ці елементи досягають щільності енергії понад 800 Вт·год/л, що є значним інженерним прогресом. До грудня 2023 року Panasonic поставила приблизно 15 мільярдів літій-іонних акумуляторів для електромобілів по всьому світу без жодного відкликання транспортних засобів через проблеми, пов'язані з акумуляторами.

Незважаючи на інтерес галузі до твердотільних технологій, керівництво Panasonic висловило поміркований скептицизм. Технічний директор Тацуо Огава вважає твердотільні батареї залишатиметься «нішевим» продуктом, який краще підходить для таких застосувань, як дрони та електроінструменти, ніж стане мейнстрімом в автомобільній галузі. Panasonic підтримує програми розвитку в цій галузі, зокрема через спільне підприємство з Toyota.

  1. Samsung SDI: ESS та фокус на комерційних транспортних засобах

Samsung SDI переорієнтувався на застосування в комерційних транспортних засобах та системи накопичення енергії на тлі уповільнення продажів електромобілів. Нещодавно компанія представила свій акумулятор LFP+, який має на 10% вищу щільність енергії, ніж звичайні акумулятори LFP. Їхня вдосконалена технологія електродів забезпечує вражаючу довговічність — достатню для понад 1,400 поїздок між Ганновером та Франкфуртом — а їхня запатентована технологія No Thermal Propagation підвищує безпеку, критично важливу для комерційного застосування.

Samsung SDI вдосконалює свою технологію повністю твердотільних акумуляторів (ASB) із запатентованою безанодною конструкцією. Після завершення того, що вони називають найбільшою у світі пілотною виробничою лінією для твердотільних акумуляторів у 2023 році, вони планують розпочати масове виробництво у 2027 році. Щодо найближчого зростання, вони запускають циліндричні акумулятори 46-фі для застосувань у мікромобілі на початку 2025 року.

  1. BYD: Дорожня карта для акумуляторів Blade та натрій-іонних двигунів

BYD, найбільший у світі виробник електромобілів, запустив те, що вони називають «першою у світі високопродуктивною» системою накопичення енергії на основі натрій-іонних акумуляторів — MC Cube-SIB ESS. Використовуючи їхню запатентовану батарею Long Blade із суперінтегрованою конструкцією CTS, ця система пропонує покращені стандарти безпеки та гнучку конструкцію модулів.

Найважливішою перевагою натрій-іонного підходу BYD є зниження витрат. Природна поширеність натрію та покращені характеристики пожежної безпеки зрештою повинні забезпечити дешевші альтернативи літій-іонним акумуляторам після масштабування виробництва. Основним обмеженням технології є щільність енергії — новий продукт BYD має лише 2.3 МВт·год на 20-футовий контейнер, що значно менше за стандартні 5 МВт·год для літій-іонних систем.

Компанія BYD продемонструвала відданість цій технології, розпочавши будівництво заводу з виробництва натрій-іонних акумуляторів потужністю 30 ГВт·год у місті Сюйчжоу, що представляє інвестиції у розмірі 2.25 мільярда доларів. Наш досвід виробників акумуляторів на замовлення свідчить про те, що ця розробка може зрештою забезпечити більш доступні варіанти для конкретних застосувань клієнтів, де вимоги до щільності енергії є помірними.

Нові компанії з виробництва літієвих акумуляторів набирають позицій

WeChatd66c838957be3dfc2afa98f852fdf1c4Джерело зображення: Дослідження та консалтинг у Блекріджі

Кілька компаній, що розвиваються, виробляють літієві акумулятори, швидко завойовують частку ринку завдяки стратегічним партнерствам та технологічним інноваціям. Ці компанії дедалі більше стають життєздатними варіантами для спеціалізованих застосувань, зокрема для індивідуальних акумуляторних рішень, що вимагають певних параметрів продуктивності.

SVOLT: Партнерство BMW та Stellantis

Компанія SVOLT Energy Technology уклала важливу угоду на постачання літій-іонні батареї для електромобілів Stellantis, починаючи з 2025 року. Партнерство охоплює акумуляторні елементи, високовольтні системи зберігання енергії та рішення для управління акумуляторами. SVOLT закуповуватиме елементи як на китайських заводах, так і на своєму європейському об'єкті, що будується в Саарланді, Німеччина, — інвестиції в розмірі 2 мільярдів євро (2.40 мільярда доларів США) із запланованим річним виробництвом 24 ГВт-год.

Безкобальтові NMx-елементи SVOLT містять 75% нікелю та 25% марганцю, а щільність енергії досягає 240-245 Вт·год/кг. Компанія прагне розширити потужність з 12 ГВт·год у 2021 році до 200 ГВт·год до 2025 року за допомогою кількох проектів гігафабрик. Це розширення є значним викликом для масштабування, який випробує їхні виробничі можливості та управління ланцюгом поставок.

Large PowerТехнологія твердотільних акумуляторів та акумуляторів для екстремальних умов/вибухозахищених акумуляторів – Виробник акумуляторів на замовлення

 

З моменту нашого заснування у 2002 році, Large Power здобув репутацію завдяки виконанню неможливого:

  • 180 мільйонів+Акумуляторні модулі успішно доставлені
  • 9,000 +завершені індивідуальні проекти
  • 86патенти та реєстрації авторських прав
  • 20 +галузі, що обслуговуються по всьому світу
  • 23 роківбезперервних інновацій

Але це не просто статистика — це врятовані життя, виконані місії та впроваджені інновації. Кожен проєкт розповідає історію вирішеного унікального виклику, задоволеної конкретної потреби та клієнта, який обрав персоналізацію замість компромісу.

Нас справді відрізняють не лише виробничі можливості, а й наш підхід до вирішення проблем. У той час як конкуренти пропонують каталоги стандартних акумуляторів, ми пропонуємо щось набагато цінніше: рішення, розроблені з нуля для вашого конкретного застосування.

EVE Energy: Зростання обсягів накопичення енергії

EVE Energy зарекомендувала себе як потужний гравець у сектор накопичення енергії при цьому поставки зросли на 133% у річному обчисленні до 20.95 ГВт·год у першій половині 2024 року. Компанія досягла масового виробництва першого в галузі акумуляторного елемента великої ємності 628 Аг «Mr.Big», продемонструвавши переваги в безпеці та економічності системи.

Завод компанії з накопичення енергії потужністю 60 ГВт·год є найбільшим окремим сховищем енергії в галузі. У піковий режим роботи цей об'єкт може виробляти понад 40 контейнерів по 5 МВт·год щодня та виробляти 1 ГВт·год лише за п'ять днів. Міжнародна експансія EVE Energy включає заводи в Угорщині, Малайзії та Сполучених Штатах.

Gotion: Глобальна експансія та співпраця з VW

Gotion High-Tech забезпечила партнерство, коли Volkswagen придбав 26% акцій приблизно за 1.1 мільярда євро, що зробило VW їхнім найбільшим акціонером. Співпраця включає Gotion як технологічного партнера для розробки схеми виробництва комірок на заводі Volkswagen у Зальцгіттері, виробництво якого заплановано розпочати у 2025 році.

Партнерство охоплює розробку першого покоління уніфікованих елементів Volkswagen — призматичних елементів, що адаптуються до різних хімічних сумішей. Gotion зараз перебуває в процесі отримання сертифіката постачальника акумуляторів Volkswagen Group у Китаї.

SK On: Спільне підприємство BlueOval SK та Ford

Компанії SK On та Ford Motor Company створили BlueOval SK, спільне підприємство, яке будує те, що вони називають найбільшим виробництвом акумуляторів у Сполучених Штатах. Партнерство включає будівництво нових виробничих майданчиків у Кентуккі та Теннессі, що представляє заплановані інвестиції у розмірі 5.80 мільярда доларів.

Об'єкти зможуть виробляти до 43 гігават-годин кожен, що загалом становитиме 86 гігават-годин на рік. Міністерство енергетики надало BlueOval SK... рекордний кредит у розмірі 9.63 мільярда доларів через свою Програму позик для виробництва передових технологічних транспортних засобів у грудні 2023 року — найбільшу з коли-небудь наданих цією програмою.

Сертифікати та стандарти безпеки, які ви повинні перевірити

WeChat879de50345fda359d7614a8d50649b19Джерело зображення: акумулятор Tritek

Вибір надійного постачальника літій-іонних акумуляторів вимагає ретельної перевірки сертифікатів безпеки. Наш досвід проектування акумуляторних блоків на замовлення протягом двох десятиліть демонструє, що відповідність вимогам сертифікації визначає різницю між успіхом проекту та катастрофічним збоєм.

UN38.3, UL 1973, UL 9540A, IEC 62619

Сертифікація UN38.3 є обов'язковою для літієвих батарей, що транспортуються повітрям, морем або наземним транспортом. Цей стандарт включає вісім критичних випробувань (T1-T8), що імітують небезпеки транспортування: моделювання висоти, термоциклування, вібрацію, удари, коротке замикання, удар, перезаряд та примусовий розряд. Батарейки не можуть бути доставлені за кордон без сертифікації UN38.3.

UL 1973 є основним стандартом безпеки для стаціонарних систем накопичення енергії. Ця сертифікація гарантує, що акумуляторні системи можуть витримувати перезарядження, коротке замикання та вплив навколишнього середовища. Випробування UL 1973 оцінюють цілісність елементів, стійкість до вібрації та рівень захисту від проникнення.

Адреси UL 9540A поширення теплового втечі, визначаючи, чи може відмова однієї комірки спричинити пожежі в усій системі. Ця сертифікація стала важливою для установок поблизу населених пунктів або регіонів, схильних до лісових пожеж.

Сертифікація IEC 62619 охоплює стандарти безпеки для літієвих акумуляторів, що перезаряджаються, у таких застосуваннях, як системи ДБЖ та накопичувачі енергії. Випробування включають захист від перезаряджання, термостабільність та стійкість до механічних пошкоджень.

Чому сертифікація важлива для ESS та транспорту

Системи накопичення енергії потребують належної сертифікації для забезпечення експлуатаційної безпеки та відповідності законодавству. Сертифіковані системи запобігають призупиненню проекту через невідповідність та забезпечують право на отримання страхового покриття. Великі комунальні підприємства та інженерні підрядники зазвичай відмовляються розглядати несертифіковану продукцію.

Сертифіковані акумулятори значно знижують ризики транспортування. Стандарт UN38.3 підтверджує, що акумулятори можуть витримувати екстремальні умови транспортування без протікання, займання чи вибуху. З січня 2022 року виробники повинні надавати звіти про випробування по всьому ланцюжку поставок.

Як запитувати та перевіряти зведення тестів

Нещодавні оновлення нормативних актів стандартизували запити на зведення результатів випробувань. Згідно з CFR § 173.185(A)(3), виробники та дистриб'ютори літієвих елементів, виготовлених після січня 2008 року, повинні надавати документацію щодо випробувань на запит. Ці зведення повинні містити конкретні елементи:

  • Контактна інформація виробника
  • Відомості про випробувальну лабораторію та ідентифікація звіту
  • Опис елемента/батареї зі специфікаціями
  • Перелік проведених тестів з результатами «зараховано/не зараховано»
  • Посилання на чинні стандарти
  • Підпис відповідальної особи, що підтверджує дійсність

Наша практика включає ведення систематичного обліку всієї сертифікаційної документації. Такий підхід запобіг регуляторним ускладненням та затримкам проектів для клієнтів, які розглянули кілька заявок.

Як оцінити постачальника літій-іонних акумуляторів у 2025 році

WeChat3c1a0129e7dc4b7a3398f58882f7b248Джерело зображення: Журнал «Якість».

Оцінка потенційних постачальників літій-іонних акумуляторів вимагає систематичного підходу, зосередженого на трьох критичних областях. Критично важливі застосування вимагають ретельних систем оцінки, які усувають ризики, забезпечуючи при цьому оптимальну продуктивність протягом усього життєвого циклу акумулятора.

Хімія, що підходить для вашого застосування

Вимоги до застосування мають бути чітко визначені перед співпрацею з компаніями-виробниками літієвих акумуляторів. Різні сектори — медичне обладнання, робототехніка, системи безпеки — вимагають унікальних рішень для акумуляторів. Порівняльний аналіз варіантів хімічного складу з експлуатаційними вимогами забезпечує основу для обговорення з постачальниками:

хімія Вартість ($/кВт-год) Цикл життя Щільність енергії (Вт·год/кг)
LFP 120 4000 160
NMC 150 2000 220
LTO 200 7000 90

Ця система оцінювання узгоджує бюджетні та експлуатаційні вимоги з відповідним вибором хімічних речовин. Застосування медичного обладнання зазвичай вимагає високого профілю безпеки хімії LFP, тоді як застосування робототехніки може вимагати вищої щільності енергії NMC.

Можливості ODM та налаштування

Виробники оригінального дизайну (ODM) проектувати та виготовляти продукцію відповідно до специфікацій клієнта, надаючи індивідуальні рішення для акумуляторів. Оцінка можливостей ODM повинна враховувати:

  • Досвід та репутація в галузі LiFePO4 акумуляторів • Можливості налаштування відповідно до конкретних вимог до дизайну
    • Відповідність відповідним галузевим стандартам

Кваліфіковані ODM-партнери можуть налаштовувати напругу, ємність, форм-фактор та інтегрувати передові системи керування акумуляторами. Тематичні дослідження аналогічних проектів підтверджують технічну експертизу та гнучкість дизайну. Здатність постачальника масштабуватися від прототипу до обсягів виробництва є критичним фактором оцінки можливостей.

Терміни виконання, гарантія та післяпродажне обслуговування

Якісні постачальники надають комплексну післяпродажну підтримку, включаючи технічну експертизу, діагностичні інструменти та інструкції з використання. Перевірка гарантії повинна охоплювати:

  • Гарантії продуктивності, що забезпечують підтримку певної ємності (зазвичай 70-80% після 10 років або 6,000 циклів) • Покриття виробничих дефектів елементів, корпусів та компонентів • Умови обслуговування та заміни протягом гарантійних періодів

Гарантійні умови вимагають ретельного перегляду на наявність пунктів, які можуть анулювати покриття за нормальних умов експлуатації. Оцінка фінансової стабільності постачальника є критично важливою — компанії з усталеною присутністю на ринку демонструють нижчий ризик невиконання гарантійних зобов'язань. Зобов'язання щодо термінів виконання повинні враховувати як початкову поставку, так і постійну надійність ланцюга поставок протягом усього життєвого циклу продукту.

Приховані висновки з 15 років роботи в акумуляторній галузі

WeChatb8744726d8e77635f7e0650e0723891fДжерело зображення: Consultancy.uk

Співпраця з сотнями виробників протягом п'ятнадцяти років розкриває галузеві розуміння, які значною мірою залишаються прихованими від типових покупців. Ці уроки, часто засвоєні через дороговартісні невдачі, можуть суттєво вплинути на стратегію закупівель акумуляторів.

Чому подвійне постачання є критично важливим у 2025 році

Залежність від одного постачальника літій-іонних акумуляторів стала значним фактором ризику. Геополітична напруженість, коливання тарифів та фрагментація ланцюга поставок призвели до подвійне постачання важлива стратегія, а не планування на випадок непередбачених обставин. Такий підхід забезпечує три переваги: ​​диверсифікацію ризиків у разі збоїв у роботі заводів, збільшення важелів переговорів з конкуруючими постачальниками та операційну гнучкість під час неочікуваних змін тарифів.

Виробники автомобільних електромобілів вже впровадили цю стратегію — укладання контрактів з кількома постачальниками для забезпечення стабільних ресурсів на початковому етапі. Один з ефективних підходів поєднує глобального постачальника (зазвичай китайського) з партнером, що знаходиться поблизу, балансуючи економічну ефективність з дотриманням нормативних вимог.

Типові помилки покупців

Недосвідчені покупці зазвичай не враховують важливі фактори, окрім ціни:

  • Невідповідність номінальної напруги акумулятора вимогам до інвертора (що призводить до збоїв запуску або пошкодження інвертора) • Ігнорування сумісності зв'язку BMS з інвертором • Купівля акумуляторів без перевірки сертифікатів безпеки • Неврахування можливостей майбутнього розширення (можливість оновлення прошивки, наявність запасних частин)

Як домовитися про кращі умови з постачальниками

Структуруйте угоди про закупівлю як «генеральні угоди» з окремими замовленнями на купівлю — це забезпечує гнучкість при збереженні узгоджених умов. Боріться за гарантійні умови, що включають випробування продуктивності під час введення в експлуатацію, а також гарантії потужності, деградації та ефективності.

Поточні ринкові переговори передбачають знижки від нуля до 2% від спотових цінових індексів, що значно менше, ніж попередні знижки на 5-10%. Розгляньте можливість вивчення постачальників другого рівня, які часто пропонують високоякісну продукцію з більш вигідними умовами, особливо для закупівель менше 2 ГВт·год.

Варіанти використання: підбір постачальників відповідно до потреб вашої програми

Підбір постачальників літій-іонних акумуляторів для конкретних застосувань вимагає розуміння технічних вимог, які визначають продуктивність у реальних умовах. Наш досвід розробки індивідуальних рішень для акумуляторів для різних застосувань показав, як правильний вибір постачальника безпосередньо впливає на операційні результати.

ESS: Домашній масштаб проти комунального масштабу

Системи акумуляторного зберігання електроенергії для житлових приміщень зазвичай мають ємність від кількох кіловат-годин до десятків кВт-год, часто в поєднанні із сонячними панелями. Системи комунального господарства накопичують електроенергію від мегават-годин до гігават-годин. Ключова відмінність полягає в розгортанні — домашні системи забезпечують енергетичну незалежність під час перебоїв, тоді як комунальні установки стабілізують коливання мережі на підстанціях.

Технічні вимоги суттєво відрізняються між цими застосуваннями. Побутові системи надають пріоритет компактному дизайну, безшумній роботі та інтеграції з існуючими електричними панелями. Установки комунального масштабу вимагають модулів високої ємності, складного теплового управління та протоколів зв'язку для інтеграції в мережу. Більшість установок комунального масштабу використовують хімічний склад рідини з низьким вмістом палива (LFP), враховуючи його... Продуктивність понад 2,000 циклів у поєднанні з вимогами до термостабільності для великомасштабного розгортання.

Морські та автофургони: компактні та міцні рюкзаки

Застосування в морських суднах та автофургонах створює унікальні екологічні проблеми, що вимагають спеціалізованих інженерних рішень. Ці системи повинні витримувати постійну вібрацію, коливання температури та потенційний вплив води. LiFePO4 акумулятори забезпечують надійну роботу в ширших температурних діапазонах, зберігаючи при цьому ефективність у складних умовах.

Інженерні вимоги для морського застосування включають стійкі до корозії клеми, водонепроникні корпуси зі ступенем захисту IP67 або вище та системи гасіння вібрації. Акумулятори подвійного призначення, що поєднують можливості запуску та глибокого циклу розрядки/зарядки, забезпечують експлуатаційну гнучкість як для запуску двигуна, так і для живлення бортової електроніки. Обмежений простір вимагає компактних конструкцій розміром менше 9 дюймів (XNUMX см) для забезпечення оптимального використання простору.

Промисловий: Високий розряд та тривалий термін служби

Промислове застосування вимагає акумуляторних систем, здатних підтримувати роботу потужного обладнання з мінімальними інтервалами технічного обслуговування. LTO (літій-титан-оксидні) акумулятори чудово справляються з цими складними умовами, витримуючи понад 25,000 80 циклів зарядки/розрядки. Ці системи зберігають 25,000% ємності навіть після XNUMX XNUMX циклів, що значно перевищує термін служби стандартних літій-іонних альтернатив.

Здатність повністю розряджатися приблизно за 3 хвилини робить технологію LTO особливо придатною для потужних промислових роботів та обладнання, що потребує швидкого вивільнення енергії. Стабільність температури в діапазоні від -30°C до 55°C забезпечує стабільну роботу в суворих промислових умовах, де заміна батареї призводить до значних перебоїв у роботі.

Висновок

Вибір постачальника став визначальним фактором успіху проектів з виробництва акумуляторів. Наш 15-річний досвід розробки акумуляторів на замовлення демонструє, що розширення ринку літієвих акумуляторів до 426.37 мільярда доларів до 2033 року створює як можливості, так і складнощі, для ефективного вирішення яких потрібна експертна допомога.

Зміна хімічного складу в бік легкофторованих матеріалів (LFP) має значні наслідки для стратегій закупівель. Цей перехід пропонує переваги у вартості та безпеці для багатьох застосувань, але вимагає ретельної оцінки відповідності конкретним вимогам до експлуатаційних характеристик. Сертифікати безпеки, включаючи UN38.3, UL 1973 та IEC 62619, залишаються обов'язковими пунктами перевірки, які визначають життєздатність проекту та його відповідність законодавству.

Конкурентне середовище зосередилося навколо таких відомих виробників, як CATL, BYD та LG Energy Solution, тоді як компанії, що розвиваються, такі як SVOLT, EVE Energy та Gotion, пропонують альтернативні варіанти постачання. Кожна категорія постачальників пропонує різні переваги залежно від вимог застосування та обсягів закупівель.

Подвійне постачання стало невід'ємною частиною управління ризиками, а не необов'язковим плануванням на випадок надзвичайних ситуацій. Компанії, що покладаються на одного постачальника, стикаються з геополітичною напруженістю, коливаннями тарифів та збоями в ланцюжку поставок, що може зупинити виробництво або різко збільшити витрати.

Успішні проекти з виробництва акумуляторів вимагають трьох критично важливих елементів: точного відповідності хімічного складу вимогам застосування, ретельної перевірки виробничих можливостей постачальників та комплексних гарантійних умов, що захищають від погіршення продуктивності. Ці фактори визначають, чи акумулятори надійно працюватимуть протягом усього терміну служби, чи стануть дороговартісним зобов'язанням.

Індустрія акумуляторів продовжує стрімко розвиватися завдяки змінам у ланцюжку поставок, удосконаленню хімічних речовин та диверсифікації застосувань. Партнерство з досвідченими виробниками акумуляторів на замовлення забезпечує необхідний досвід для розуміння вимог до сертифікації, вибору відповідних хімічних речовин та забезпечення якості виробництва. Такий підхід перетворює складні технології акумуляторів на надійні енергетичні рішення, спеціально розроблені для потреб застосування.

Компанії, які досягнуть успіху на цьому ринку, будуть тими, хто розуміє ці технічні реалії та прийматиме обґрунтовані рішення на основі перевіреного галузевого досвіду, а не прагне найнижчих початкових витрат.

Ключові винесення

Індустрія літієвих акумуляторів переживає вибухове зростання з критичними змінами в уподобаннях щодо хімії, динаміці постачальників та вимогах безпеки, які безпосередньо впливають на рішення щодо закупівель.

  • Хімія LFP швидко завойовує частку ринку– Очікується, що до 44 року цей показник у світі досягне 2025%, пропонуючи кращу безпеку та економічну ефективність для систем енергозбереження та автофургонів порівняно з традиційними акумуляторами NMC.
  • Подвійне постачання стало необхідним, а не необов'язковим– Геополітична напруженість та перебої в ланцюгах поставок роблять залежність від єдиного постачальника небезпечно ризикованою в умовах нестабільного ринкового середовища 2025 року.
  • Сертифікати безпеки не підлягають обговоренню– Перед вибором постачальника необхідно перевірити стандарти UN38.3, UL 1973 та IEC 62619, щоб забезпечити відповідність законодавству та безпеку експлуатації.
  • Вибір хімії повинен відповідати вимогам заявки– LFP для застосувань, критично важливих для безпеки, NMC для потреб високої щільності енергії та LTO, де винятковий термін служби виправдовує преміальне ціноутворення.
  • Нові постачальники пропонують конкурентні альтернативи– Такі компанії, як SVOLT, EVE Energy та Gotion, пропонують життєздатні варіанти з вигідними умовами, особливо для спеціалізованих застосувань акумуляторів потужністю до 1 ГВт·год.

Швидка еволюція ринку акумуляторів вимагає стратегічних партнерств з постачальниками, які балансують вартість, продуктивність та управління ризиками. Успіх залежить від правильного підбору хімічного складу для вашого конкретного застосування, одночасно підтримуючи стійкість ланцюга поставок завдяки диверсифікованим стратегіям постачання.

Поширені запитання

Q1. Які ключові тенденції формуватимуть ринок літієвих акумуляторів у 2025 році? Ринок переживає швидке зростання, з переходом до хімії LFP, яка завойовує свою частку. Зростає попит на електромобілі та системи накопичення енергії, тоді як провідні виробники, такі як CATL та LG Energy, розширюють виробничі потужності в усьому світі.

Q2. Як порівнюються хімічні склади акумуляторів LFP, NMC та LTO? LFP пропонує чудову безпеку та економічну ефективність, ідеально підходить для накопичення енергії. NMC забезпечує високу щільність енергії, що робить його придатним для електромобілів. LTO відрізняється швидкою зарядкою та тривалим терміном служби, що найкраще підходить для промислових застосувань, що потребують частого циклу заряджання/заряджання.

Q3. Чому подвійне постачання важливе при виборі постачальників акумуляторів? Подвійне постачання допомагає зменшити ризики, пов'язані з геополітичною напруженістю, перебоями в ланцюжку поставок та зміною тарифів. Це забезпечує підвищений вплив на переговори та операційну гнучкість, що робить його важливою стратегією на сучасному нестабільному ринку.

Q4. Які сертифікати слід шукати під час оцінки постачальника літієвих батарей? Серед ключових сертифікатів – UN38.3 для безпеки транспортування, UL 1973 для стаціонарних систем накопичення енергії, UL 9540A для захисту від теплового виходу та IEC 62619 для промислового застосування. Це гарантує відповідність стандартам і нормам безпеки.

Q5. Як я можу домовитися про кращі умови з постачальниками літієвих акумуляторів? Структуруйте угоди як генеральні контракти з окремими замовленнями на закупівлю для забезпечення гнучкості. Домовляйтеся про випробування продуктивності під час введення в експлуатацію та гарантії потужності. Розгляньте постачальників другого рівня для закупівель до 2 ГВт·год, оскільки вони можуть запропонувати вигідніші умови, ніж більші виробники.

Надішліть запит сьогодні

Спливаюча форма котирування

Супутні товари

Схожі новини

Перевірте зведення випробувань UN 38.3 вашого індивідуального акумуляторного блоку, зіставивши ідентифікацію моделі з етикеткою блоку, порівнявши характеристики з технічним паспортом та перевіривши всі документи.
Спеціальні літій-полімерні акумуляторні блоки 1S2P керують розподілом струму за допомогою симетричного розташування, забезпечують відповідність елементів шляхом суворого відбору та інтегрують захист PCM для безпеки.

Великі монтажні плити для аерокосмічної промисловості повинні залишатися плоскими для точного складання, передачі навантаження та вирівнювання між прикріпленими компонентами. Обробка широких поверхонь, […]

Координуйте пороги захисту акумуляторного блоку, розподіляючи обмеження зарядного пристрою, вимкнення хоста та спрацьовування BMS за допомогою поетапних порогів, затримок та відновлення для безпечної та надійної роботи.
Прокрутка до початку

Отримайте безкоштовну пропозицію зараз!

Спливаюча форма котирування
Якщо у вас виникли запитання, не соромтеся звертатися до нас.
Клієнтоорієнтовані рішення для акумуляторів на замовлення1