
Ви покладаєтеся на літієві акумуляторні блоки для живлення портативні монітори пацієнта у складних клінічних умовах. Вибрана вами конфігурація, така як 3С2П or 4С1П, впливає на надійність пристрою, час роботи та безпеку. Оцінюючи варіанти батарей, враховуйте потреби вашого монітора в живлення та необхідні функції безпеки.
Виберіть конфігурацію, яка відповідає електричним характеристикам та експлуатаційним стандартам вашого пристрою.
Ключові винесення
Оберіть конфігурації 3S2P для тривалішого часу роботи та стабільного живлення портативних моніторів пацієнта. Ця схема ідеально підходить для установ інтенсивної терапії.
Оберіть конфігурації 4S1P, коли потрібна вища напруга в компактному дизайні. Цей вибір підходить для пристроїв з короткими періодами високого енергоспоживання.
Завжди підбирайте напругу та ємність акумуляторної батареї відповідно до вимог вашого пристрою. Розгляньте функції безпеки, такі як системи керування зарядом батареї, для підвищення надійності.
Частина 1: Літієві акумуляторні блоки 3S2P проти 4S1P

1.1 Пояснення конфігурації 3S2P
Ви стикаєтеся з Конфігурація 3S2P часто зустрічається під час оцінки літієвих акумуляторних блоків для портативних моніторів пацієнта. У цій схемі три елементи з'єднані послідовно (3S), а два ланцюги цих послідовно з'єднаних елементів працюють паралельно (2P). Таке розташування збільшує як напругу, так і ємність, що робить його придатним для пристроїв, які потребують тривалого часу безвідмовної роботи та стабільного живлення.
Параметр | Специфікація |
|---|---|
Назва Продукту | Літій-іонний акумулятор 10.8 В 6.7 Ач |
конфігурація | 3С2П |
Тип клітини | 18650 3.6 В 3350mAh |
2A | |
Розмір | ПВХ 385870 мм |
Загальні програми | Системи резервного живлення для медичне обладнання |
Ви отримуєте вищу ємність та помірний діапазон напруги, що забезпечує тривалішу роботу між зарядами. Типові номінальні напруги для літієвих акумуляторних блоків 3S2P (з використанням елементів 18650 або 21700) коливаються від 10.8 В до 11.1 В, з ємністю від 6 А·год до 10 А·год. У наступній таблиці наведено загальні номінальні значення:
Напруга | Швидкість профілювання |
|---|---|
10.8V | 6.7Ah |
11.1V | 10Ah |
Ви також отримуєте вигоду від високої енергетичної ємності, яка може сягати 66.6 Вт·год. Термін служби часто перевищує 500 циклів при 25ºC, що забезпечує надійність у клінічних умовах. Вбудована система управління будівлею акумулятора (BMS) підвищує безпеку, контролюючи стан елементів та запобігаючи перезаряду або глибокому розряду.
Порада: Оберіть літієві акумуляторні блоки 3S2P для моніторів пацієнта, яким потрібна висока ємність та стабільна вихідна напруга, особливо в середовищах, де безперебійна робота є критично важливою.
1.2 Пояснення конфігурації 4S1P
Ви можете розглянути Конфігурація 4S1P для застосувань, які надають пріоритет вищій напрузі над ємністю. У цій схемі чотири елементи з'єднані послідовно (4S), і є лише один паралельний ланцюг (1P). Така конструкція забезпечує підвищену напругу, що може бути важливим для пристроїв з вищими вимогами до потужності, але обмеженим простором для додаткових елементів.
Параметр | Специфікація |
|---|---|
конфігурація | 4С1П |
Тип клітини | 18650 3.6 В 3350mAh |
Номінальна напруга | 14.4V |
номінальна потужність | 3.35Ah |
Зміст енергії | 48.24Wh |
Типова вага | 210g |
Загальні програми | Medical, робототехніка, безпеку, промислові Пристрої |
Ви отримуєте вищу вихідну напругу, зазвичай близько 14.4 В, що підтримує пристрої, яким потрібна більша потужність у компактному форм-факторі. Однак ємність менша порівняно з 3S2P, що може скоротити час роботи між заряджаннями. Конфігурація 4S1P ідеально підходить для моніторів пацієнта з короткими періодами високого енергоспоживання або там, де обмеження розміру обмежують обсяг акумулятора.
Примітка: Оберіть літієві акумуляторні блоки 4S1P для пристроїв, які потребують вищої напруги та можуть ефективно працювати з меншою ємністю.
1.3 Технічні відмінності
Ви повинні розуміти технічні відмінності між літій-іонними акумуляторними блоками 3S2P та 4S1P, щоб приймати обґрунтовані рішення для вашого... медичні приладиУ наступній таблиці порівнюються ключові характеристики:
особливість | Конфігурація 3S2P | Конфігурація 4S1P |
|---|---|---|
Напруга | 10.8V | 14.4V |
Швидкість профілювання | 6 Аг – 10 Аг | 3 Ah-3.5 Ah |
Щільність енергії | Від помірного до високого | Від помірного до високого |
Цикл життя | 500+ циклів | 500+ циклів |
Маса | ~ 310g | ~ 210g |
Типове застосування | Збільшений час безвідмовної роботи, резервне копіювання | Висока потужність, компактний розмір |
Вибираючи літієві акумуляторні блоки, також слід враховувати хімічний склад акумуляторів. Найпоширеніші хімічні склади включають:
хімія | Напруга платформи | Щільність енергії (Вт·год/кг) | Життєвий цикл (цикли) |
|---|---|---|---|
LCO | 3.6V | 150-200 | 500-1000 |
NMC | 3.7V | 200-250 | 1000-2000 |
3.2V | 90-120 | 2000-5000 | |
ЖМО | 3.7V | 100-150 | 300-700 |
LTO | 2.4V | 70-80 | 7000-20000 |
Ви виявили, що хімічні елементи NMC та LiFePO4 популярні в медичний пристроїв завдяки їхньому балансу щільності енергії, безпеки та терміну служби. Літій-іонний Батареї пропонують високу щільність енергії та тривалий термін служби, що робить їх придатними для портативних моніторів пацієнта.
Попередження: Завжди перевіряйте сумісність літієвих акумуляторних блоків з вимогами до напруги та струму вашого пристрою. Переконайтеся, що система управління будівлею (BMS) підтримує цільове застосування, щоб максимізувати безпеку та надійність.
Ви оптимізуєте продуктивність та безпеку пристрою, вибираючи правильну конфігурацію та хімічний склад для своїх портативних моніторів пацієнта.
Частина 2: Посібник з продуктивності та вибору
2.1 Вплив на продуктивність пристрою
Ви повинні оцінити, як конфігурація батареї впливає на продуктивність портативних моніторів пацієнта. Конфігурація 3S2P забезпечує довший час роботи завдяки більшій ємності. Ця конфігурація підтримує безперервний моніторинг, що є важливим у клінічних умовах. Ви отримуєте надійний час безвідмовної роботи, зменшуючи ризик вимкнення пристрою під час інтенсивної терапії.
Конфігурація 4S1P забезпечує вищу напругу, що вигідно для пристроїв, яким потрібна більша потужність короткими імпульсами. Ви можете помітити скорочення часу роботи порівняно з 3S2P, але ви досягаєте компактного дизайну та меншої ваги. Обидві конфігурації інтегрують... Система Управління Акумулятором (BMS), що захищає від перезаряджання, перегріву та глибокого розряду. Ця функція безпеки забезпечує стабільну роботу та подовжує термін служби акумулятора.
Порада: Виберіть конфігурацію, яка відповідає потребам вашого пристрою щодо напруги та ємності, щоб максимізувати час безперебійної роботи та надійність.
2.2 Сценарії застосування
Літієві акумуляторні блоки використовуються в різних секторах. Конфігурація 3S2P чудово підходить для медичного застосування, особливо для портативних моніторів пацієнтів. Ці блоки можна знайти в:
Невідкладна допомога: У каретах швидкої допомоги та на місцях аварій потрібен постійний моніторинг життєво важливих показників.
Відділення невідкладної допомоги з обмеженими ресурсами: швидке переміщення та негайний запуск допомагають обстежувати велику кількість пацієнтів.
Зони стихійного лиха: Довговічні акумулятори забезпечують безперебійну допомогу в місцях обмеженого енергоспоживання.
Міжлікарняні перевезення: Стабільна медична підтримка під час транспортування пацієнта забезпечує відстеження життєво важливих показників та передачу даних.
Ви також можете побачити пакети 4S1P в інших галузях промисловості:
РобототехнікаКомпактні високовольтні акумулятори живлять мобільних роботів та системи автоматизації.
Системи безпекиТакі пристрої, як камери спостереження та блоки контролю доступу, мають вищу напругу при компактних розмірах.
ІнфраструктураДистанційні датчики та обладнання для моніторингу потребують надійних джерел живлення.
Побутова електронікаПортативні пристрої потребують легких високовольтних акумуляторів.
ПромисловийТаке обладнання, як портативні діагностичні інструменти та портативні вимірювальні прилади, залежить від надійних акумуляторних блоків.
Примітка: Ви можете запросити а індивідуальне рішення для батареї щоб відповідати вашому конкретному сценарію застосування.
2.3 Вибір літієвих акумуляторних блоків
Вибираючи літієві акумуляторні блоки для портативних моніторів пацієнта, слід враховувати кілька факторів:
Вимога до напруги пристроюЗіставте номінальну напругу блоку з характеристиками вашого пристрою.
Потреби в потужностіОцініть необхідний час роботи та виберіть конфігурацію, яка відповідає цьому терміну або перевищує його.
Обмеження розміру та вагиОберіть пакет, який відповідає фізичним можливостям вашого пристрою.
Функції безпекиПереконайтеся, що комплект містить надійну систему управління будівлею (BMS) для захисту та відповідності вимогам.
Цикл життяОцініть очікувану кількість циклів заряду-розряду, щоб мінімізувати витрати на технічне обслуговування та заміну.
Вибір хіміїВикористовуйте стандартизовані хімічні речовини, такі як NMC або LiFePO4, для оптимального балансу щільності енергії та безпеки.
Попередження: Зверніться до свого постачальника щодо індивідуальних конфігурацій, які враховують унікальні вимоги до потужності, розміру та безпеки.
Вам потрібно вибрати правильну конфігурацію батареї для портативних моніторів пацієнта, порівнявши напругу, ємність та функції безпеки. 3S2P пропонує тривалий час безвідмовної роботи та надійну продуктивність, тоді як 4S1P забезпечує вищу напругу та компактний дизайн. Перегляньте рекомендації постачальників:
конфігурація | Номінальна напруга | Швидкість профілювання | хімія | Функції | додаток |
|---|---|---|---|---|---|
3С2П | 11.1V | 10000mAh | NMC | Високий розряд, водонепроникний | Медичні пристрої для зовнішнього використання |
4С1П | 12.8V | 35Ah | LiFePO4 | Підвищена безпека, тривалий термін служби | Аварійне живлення, портативне обладнання |

Оцініть щільність енергії, термін служби та відповідність стандартам ANSI/AAMI ES 60601-1 та IEC. Зверніться до постачальників акумуляторів або запросіть індивідуальне рішення для батареї щоб задовольнити потреби вашого пристрою.
FAQ
Які переваги 3С2П та Літієві акумуляторні блоки 4S1P пропозиція щодо портативних моніторів пацієнтів?
Ви отримуєте надійний час безперебійної роботи та стабільну напругу. Обидві конфігурації підтримують стандарти безпеки медичного класу та інтегрують... вдосконалені системи управління акумуляторами для посиленого захисту.
Як Large Power Підтримуєте індивідуальні рішення для літієвих батарей для медичних пристроїв?
Ви можете замовити індивідуальний акумуляторний блок у Large Power. Візит індивідуальне рішення для батареї для експертної інженерії та відповідності вимогам медичний прилад вимоги.
Який хімічний склад акумулятора слід вибрати монітори пацієнтів?
Вам слід обрати хімічні елементи типу NMC або LiFePO4. Ці варіанти забезпечують високу щільність енергії, тривалий термін служби та надійні функції безпеки для клінічних середовищ.

